O nas

ROWERY ELEKTRYCZNE KRZYSZTOF DEJER

Szukasz roweru elektrycznego dla siebie lub na prezent dla bliskiej osoby? Nasza firma to miejsce, w którym kupisz najlepsze dostępne na rynku rowery elektryczne renomowanych producentów – Gazelle, Overfly, Onilus, HIBIKE i WINORA. Oferowane przez nas rowery działają głównie na systemach napędowych Bosch, Yamaha, Bafang, Bewo oraz Shengyi – w sprzedaży posiadamy mnóstwo najróżniejszych modeli rowerów, aby każdy klient był w stanie wybrać dla siebie ten idealny. W zależności od indywidualnych potrzeb, możesz u nas kupić rower elektryczny trekkingowy, miejski, składany, MTB, a nawet rowery elektryczne specjalnego przeznaczenia – inwalidzkie lub cargo.

Posiadasz już swój wymarzony rower elektryczny i chcesz oddać go do naprawy? Jako autoryzowany serwis Bosch wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich rowerów elektrycznych! Zajmujemy się przypisywaniem baterii i podzespołów peryferyjnych rowerów elektrycznych Gazelle, dysponujemy najnowszymi interfejsami i oprogramowaniem serwisowym systemów Bosch. Oprócz tego naprawiamy również hulajnogi elektryczne. Zapraszamy do naszego serwisu w Kołobrzegu!

GAZELLE TO 125 LAT TRADYCJI
JEŚLI MYŚLISZ O HOLANDII,
MYŚLISZ O ROWERACH

Nie ma drugiego takiego kraju na świecie gdzie rowery odgrywają tak ważną rolę w codziennym życiu.

Holendrzy uczynili swoją kulturę rowerową swoją największą pasją, a firmę Gazelle postrzegają jako najbardziej uznanego producenta rowerów w Holandii.

Już przez 125 lat marka Gazelle produkuje rowery, które charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, komfortem i innowacyjnością stosowanych rozwiązań.

Za swoje produkty firma otrzymała wiele holenderskich i światowych nagród, jednak najbardziej cenne wyróżnienie to zadowolenie milionów klientów z luksusowych, zaawansowanych technologicznie rowerów.

Każdy model to dobrze przemyślany produkt, zaprojektowany tak aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

W dniu dzisiejszym Gazelle to nadal największy producent rowerów w Holandii. Rowery tej marki są produkowane w ilości ponad 350 000 sztuk rocznie ale bez szkody dla wysokiej jakości wykonania i dbałości o detale.

Gazelle to Firma Królewska w Holandii. Ten tytuł to potwierdzenie wieloletniego zaangażowania setek osób w wielki sukces tej firmy.

Każdego dnia pracownicy Gazelle dbają aby sprostać najwyższym wymaganiom swoich klientów, również tych królewskich.

Nasz oferta rowerów elektrycznych

Zapraszamy do kontaktu!

Scroll to top